Retour à la recherche

MIN & CO SRL

Actif

MIN & CO SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Gâldău, comuna Jegălia, județul Călărași. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5913143 · Santé financière

Classement en 2025 : Călărași n°3418CAEN 4711 n°21197

Informations générales

NomMIN & CO SRL
CUI5913143
N° d'immatriculationJ1994000419517
AdresseCom. JEGĂLIA, Sat Gâldău, Comuna Jegălia, Călăraşi
Code CAEN principal4711
Codes CAEN autorisés471147124721
Date d'immatriculation07/06/1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CRĂCIUN NICOLETAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

186 k RON

vs 195 k RON

≈ 36,9 k €

Profit net (2025)

3,52 k RON

vs 3,04 k RON

≈ 698 €

Capitaluri proprii (2025)

-78,1 k RON

vs -81,6 k RON

≈ -15,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
185 795
≈ 36,9 k €
3 519
≈ 698 €
1
2024
195 338
≈ 39,3 k €
3 043
≈ 612 €
1
2023
181 461
≈ 36,7 k €
-9 011
≈ -1,82 k €
0
2022
175 956
≈ 35,7 k €
7 591
≈ 1,54 k €
0
2021
160 024
≈ 32,5 k €
-4 623
≈ -940 €
1
2020
165 549
≈ 34,2 k €
9 173
≈ 1,9 k €
1
2019
169 385
≈ 35,7 k €
-261
≈ -55 €
1
2018
168 929
≈ 36,3 k €
685
≈ 147 €
2
2017
158 723
≈ 34,7 k €
-7 503
≈ -1,64 k €
2
2016
136 368
≈ 30,4 k €
-8 144
≈ -1,81 k €
3
2015
125 956
≈ 28,3 k €
-1 811
≈ -407 €
3
2014
127 907
≈ 28,8 k €
-12 996
≈ -2,92 k €
3
2013
130 823
≈ 29,6 k €
-19 062
≈ -4,31 k €
3
2012
127 996
≈ 28,7 k €
-25 510
≈ -5,72 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,03

Rotation des actifs

83,5

Chiffre d'affaires / salarié

186 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-02-012012-02-03Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2002-04-012002-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MIN & CO SRL după CUI?

Cauți CUI 5913143. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MIN & CO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MIN & CO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MIN & CO SRL, CUI 5913143, nr. Reg. Com. J1994000419517, sediu Sat Gâldău, Comuna Jegălia, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MIN & CO SRL în 2025?

MIN & CO SRL (CUI 5913143) a avut o marjă de profit net de 1,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).