Retour à la recherche

NEGRUSA SNC

Actif

NEGRUSA SNC este o entitate din municipiul Bistrița înfiinată în anul 1991. Compania are ca activitate principală școli de conducere pilotaj și a înregistrat o cifră de afaceri de 120.300 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 568532 · Santé financière

Classement en 2025 : Bistrița-Năsăud n°6148CAEN 8553 n°1240

Informations générales

NomNEGRUSA SNC
CUI568532
N° d'immatriculationJ06/590/1991
AdresseStr. ECATERINA TEODOROIU, 15, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal8041
Date d'immatriculation20/09/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forme juridiqueSNC
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NEGRUSA IOANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

120 k RON

vs 111 k RON

≈ 23,9 k €

Profit net (2025)

27 k RON

vs 28,8 k RON

≈ 5,36 k €

Capitaluri proprii (2025)

35,4 k RON

vs 37,6 k RON

≈ 7,03 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
120 300
≈ 23,9 k €
27 016
≈ 5,36 k €
1
2024
110 800
≈ 22,3 k €
28 828
≈ 5,8 k €
1
2023
76 350
≈ 15,4 k €
6 728
≈ 1,36 k €
1
2022
68 460
≈ 13,9 k €
1 529
≈ 310 €
1
2021
80 720
≈ 16,4 k €
254
≈ 51,6 €
2
2020
104 800
≈ 21,7 k €
6 706
≈ 1,39 k €
2
2019
127 200
≈ 26,8 k €
648
≈ 137 €
3
2018
116 080
≈ 24,9 k €
466
≈ 100 €
3
2017
132 800
≈ 29,1 k €
481
≈ 105 €
3
2016
119 200
≈ 26,5 k €
590
≈ 131 €
3
2015
115 200
≈ 25,9 k €
1 113
≈ 250 €
3
2014
116 800
≈ 26,3 k €
468
≈ 105 €
3
2013
154 100
≈ 34,9 k €
465
≈ 105 €
3
2012
174 700
≈ 39,2 k €
534
≈ 120 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

22,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

76,3%

Ratio de liquidité générale

7,53

Rotation des actifs

2,95

Chiffre d'affaires / salarié

120 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-07-172002-08-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEGRUSA SNC după CUI?

Cauți CUI 568532. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEGRUSA SNC: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEGRUSA SNC?

Datele de facturare sunt denumirea NEGRUSA SNC, CUI 568532, nr. Reg. Com. J06/590/1991, sediu Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEGRUSA SNC în 2025?

NEGRUSA SNC (CUI 568532) a avut o marjă de profit net de 22,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).