Retour à la recherche

V.VARGA SRL

ActifAssujetti à la TVA

V.VARGA SRL este o firmă înființată în anul 1994 cu sediul în satul Recea, județul Maramureș. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5655923 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°4722CAEN 4752 n°1367

Informations générales

NomV.VARGA SRL
CUI5655923
N° d'immatriculationJ1994000808249
AdresseStr. ULIŢA MARE, 54, Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş
Code CAEN principal4644
Codes CAEN autorisés4644464947124752
Date d'immatriculation18/04/1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

487 k RON

vs 574 k RON

≈ 96,6 k €

Profit net (2025)

1,14 k RON

vs 1,13 k RON

≈ 226 €

Capitaluri proprii (2025)

404 k RON

vs 403 k RON

≈ 80,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
486 536
≈ 96,6 k €
1 139
≈ 226 €
1
2024
574 184
≈ 115 k €
1 130
≈ 227 €
2
2023
654 552
≈ 132 k €
259
≈ 52,4 €
3
2022
823 091
≈ 167 k €
486
≈ 98,6 €
3
2021
823 451
≈ 167 k €
567
≈ 115 €
3
2020
923 747
≈ 191 k €
85
≈ 17,6 €
6
2019
1 466 207
≈ 309 k €
6 434
≈ 1,36 k €
7
2018
1 899 635
≈ 408 k €
1 037
≈ 223 €
7
2017
1 709 806
≈ 374 k €
466
≈ 102 €
8
2016
1 812 545
≈ 404 k €
2 563
≈ 571 €
10
2015
1 604 777
≈ 361 k €
1 725
≈ 388 €
13
2014
2 036 578
≈ 458 k €
37 607
≈ 8,46 k €
13
2013
2 177 950
≈ 493 k €
-114 759
≈ -26 k €
13
2012
3 011 308
≈ 676 k €
46 298
≈ 10,4 k €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,3%

Ratio de liquidité générale

2,76

Rotation des actifs

0,81

Chiffre d'affaires / salarié

487 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma V.VARGA SRL după CUI?

Cauți CUI 5655923. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru V.VARGA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru V.VARGA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea V.VARGA SRL, CUI 5655923, nr. Reg. Com. J1994000808249, sediu Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are V.VARGA SRL în 2025?

V.VARGA SRL (CUI 5655923) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).