Retour à la recherche

PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 537404 · Santé financière

Classement en 2025 : Covasna n°429CAEN 1071 n°539

Informations générales

NomPANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL
CUI537404
N° d'immatriculationJ1991000432148
AdresseSat BODOC, 13/A, Sat Bodoc, Comuna Bodoc, Covasna
Code CAEN principal1071
Codes CAEN autorisés15814781
Date d'immatriculation06/08/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NAGY ZOLTÁNadministrator
ZSUNKULY CSABAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,95 M RON

vs 8,53 M RON

≈ 783 k €

Profit net (2025)

623 k RON

vs 3,03 M RON

≈ 124 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,42 M RON

vs 9,29 M RON

≈ 878 k €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 946 178
≈ 783 k €
622 888
≈ 124 k €
14
2024
8 525 888
≈ 1,71 M €
3 034 723
≈ 610 k €
24
2023
8 018 702
≈ 1,62 M €
3 089 373
≈ 625 k €
22
2022
7 474 467
≈ 1,52 M €
2 642 910
≈ 536 k €
24
2021
5 878 514
≈ 1,19 M €
2 026 228
≈ 412 k €
23
2020
5 071 106
≈ 1,05 M €
1 739 631
≈ 360 k €
23
2019
5 152 273
≈ 1,09 M €
1 737 430
≈ 366 k €
23
2018
4 460 723
≈ 959 k €
1 592 316
≈ 342 k €
22
2017
3 937 363
≈ 862 k €
908 871
≈ 199 k €
19
2016
3 064 781
≈ 682 k €
614 502
≈ 137 k €
17
2015
3 390 617
≈ 763 k €
674 404
≈ 152 k €
20
2014
3 172 072
≈ 714 k €
511 654
≈ 115 k €
21
2013
3 051 834
≈ 691 k €
351 543
≈ 79,6 k €
19
2012
3 094 872
≈ 695 k €
337 483
≈ 75,7 k €
17

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,1%

Ratio de liquidité générale

98,27

Rotation des actifs

0,88

Chiffre d'affaires / salarié

282 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL după CUI?

Cauți CUI 537404. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL, CUI 537404, nr. Reg. Com. J1991000432148, sediu Sat Bodoc, Comuna Bodoc, Covasna.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL în 2025?

PANIFICATIE "CUPTORUL DE AUR - ARANY KEMENCE" SRL (CUI 537404) a avut o marjă de profit net de 15,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).