Retour à la recherche

IPSO SRL

ActifAssujetti à la TVA

IPSO SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în sat Mogoşoaia, comuna Mogoşoaia, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.408.427.633 lei, un profit net de 74.295.930 lei și 540 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5368365 · Santé financière

Distincții top 107 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

+ 1 alte distincții în alți ani sau pe alte categorii.

Classement en 2025 : Roumanie n°190Ilfov n°18CAEN 4661 n°1

Informations générales

NomIPSO SRL
CUI5368365
N° d'immatriculationJ2010002889239
AdresseŞos. BUCUREŞTI-TÎRGOVIŞTE, 174D, Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov
Code CAEN principal4661
Date d'immatriculation04/11/2010
Administration fiscaleDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
M12 INVESTISSEMENTSadministrator
VAN STRIEN ARNAUDadministrator
MONNOYEUR PHILIPPE MARIEreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,41 Md RON

vs 939 M RON

≈ 280 M €

Profit net (2025)

74,3 M RON

vs 16,1 M RON

≈ 14,7 M €

Capitaluri proprii (2025)

218 M RON

vs 143 M RON

≈ 43,3 M €

Angajați (2025)

540
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 408 427 633
≈ 280 M €
74 295 930
≈ 14,7 M €
540
2024
938 913 325
≈ 189 M €
16 111 588
≈ 3,24 M €
552
2023
1 575 258 585
≈ 318 M €
147 041 487
≈ 29,7 M €
554
2022
1 228 848 477
≈ 249 M €
121 406 936
≈ 24,6 M €
498
2021
990 017 366
≈ 201 M €
73 850 234
≈ 15 M €
488
2020
773 349 180
≈ 160 M €
37 288 961
≈ 7,71 M €
487
2019
902 682 447
≈ 190 M €
48 326 477
≈ 10,2 M €
505
2018
958 724 634
≈ 206 M €
68 374 195
≈ 14,7 M €
464
2017
865 933 953
≈ 190 M €
76 079 874
≈ 16,7 M €
400
2016
675 987 616
≈ 151 M €
51 684 205
≈ 11,5 M €
361
2015
509 602 354
≈ 115 M €
35 485 528
≈ 7,98 M €
333
2014
483 219 913
≈ 109 M €
31 014 318
≈ 6,98 M €
314
2013
397 083 186
≈ 89,9 M €
21 176 118
≈ 4,79 M €
294
2012
383 143 665
≈ 86 M €
23 241 431
≈ 5,22 M €
268

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

34%

Ratio de liquidité générale

1,89

Rotation des actifs

2,79

Chiffre d'affaires / salarié

2,61 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-03-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IPSO SRL după CUI?

Cauți CUI 5368365. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IPSO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IPSO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IPSO SRL, CUI 5368365, nr. Reg. Com. J2010002889239, sediu Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IPSO SRL în 2025?

IPSO SRL (CUI 5368365) a avut o marjă de profit net de 5,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).