Retour à la recherche

VALMAR COMPRES IMPEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

VALMAR COMPRES IMPEX SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Comuna Mogoşoaia, Ilfov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5350465 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°9575CAEN 0111 n°4344

Informations générales

NomVALMAR COMPRES IMPEX SRL
CUI5350465
N° d'immatriculationJ2002002343235
AdresseStr. CHITILA PĂDURE, 2, Comuna Mogoşoaia, Ilfov
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation05/11/2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MARA VALERICAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,01 M RON

vs 770 k RON

≈ 200 k €

Profit net (2025)

485 k RON

vs 453 k RON

≈ 96,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

913 k RON

vs 881 k RON

≈ 181 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 005 214
≈ 200 k €
485 239
≈ 96,3 k €
2
2024
769 920
≈ 155 k €
453 046
≈ 91,1 k €
2
2023
816 279
≈ 165 k €
412 050
≈ 83,3 k €
2
2022
1 540 806
≈ 312 k €
994 074
≈ 202 k €
3
2021
848 486
≈ 172 k €
425 411
≈ 86,5 k €
3
2020
867 900
≈ 179 k €
568 805
≈ 118 k €
3
2019
672 357
≈ 142 k €
363 696
≈ 76,6 k €
3
2018
585 577
≈ 126 k €
238 590
≈ 51,3 k €
4
2017
709 154
≈ 155 k €
263 438
≈ 57,7 k €
4
2016
629 607
≈ 140 k €
83 056
≈ 18,5 k €
5
2015
552 253
≈ 124 k €
73 279
≈ 16,5 k €
5
2014
638 674
≈ 144 k €
153 605
≈ 34,6 k €
4
2013
494 000
≈ 112 k €
129 977
≈ 29,4 k €
3
2012
616 333
≈ 138 k €
268 237
≈ 60,2 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

48,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

53,1%

Ratio de liquidité générale

3,32

Rotation des actifs

0,83

Chiffre d'affaires / salarié

503 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VALMAR COMPRES IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 5350465. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VALMAR COMPRES IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VALMAR COMPRES IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VALMAR COMPRES IMPEX SRL, CUI 5350465, nr. Reg. Com. J2002002343235, sediu Comuna Mogoşoaia, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VALMAR COMPRES IMPEX SRL în 2025?

VALMAR COMPRES IMPEX SRL (CUI 5350465) a avut o marjă de profit net de 48,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).