Retour à la recherche

FARMACIA BONITAS SRL

ActifAssujetti à la TVA

FARMACIA BONITAS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 53374 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°11571CAEN 6820 n°6406

Informations générales

NomFARMACIA BONITAS SRL
CUI53374
N° d'immatriculationJ05/1466/1991
AdresseDECEBAL, 22, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés477447759609
Date d'immatriculation14/08/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
COPIL ALIN-IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

271 k RON

vs 255 k RON

≈ 53,7 k €

Profit net (2025)

174 k RON

vs 170 k RON

≈ 34,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

417 k RON

vs 413 k RON

≈ 82,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
270 672
≈ 53,7 k €
174 096
≈ 34,6 k €
1
2024
254 537
≈ 51,2 k €
170 427
≈ 34,3 k €
1
2023
253 303
≈ 51,2 k €
138 969
≈ 28,1 k €
1
2022
234 608
≈ 47,6 k €
156 461
≈ 31,7 k €
1
2021
239 659
≈ 48,7 k €
194 438
≈ 39,5 k €
—
2020
222 953
≈ 46,1 k €
171 239
≈ 35,4 k €
—
2019
971 492
≈ 205 k €
556 404
≈ 117 k €
3
2018
1 657 814
≈ 356 k €
-131 074
≈ -28,2 k €
7
2017
9 036 943
≈ 1,98 M €
-258 725
≈ -56,6 k €
8
2016
24 850 611
≈ 5,53 M €
89 546
≈ 19,9 k €
8
2015
19 109 121
≈ 4,3 M €
88 536
≈ 19,9 k €
8
2014
26 199 057
≈ 5,89 M €
35 778
≈ 8,05 k €
8
2013
14 807 015
≈ 3,35 M €
32 159
≈ 7,28 k €
8
2012
8 178 914
≈ 1,84 M €
24 610
≈ 5,52 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

64,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

41,7%

Ratio de liquidité générale

26,79

Rotation des actifs

0,63

Chiffre d'affaires / salarié

271 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA BONITAS SRL după CUI?

Cauți CUI 53374. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA BONITAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA BONITAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA BONITAS SRL, CUI 53374, nr. Reg. Com. J05/1466/1991, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA BONITAS SRL în 2025?

FARMACIA BONITAS SRL (CUI 53374) a avut o marjă de profit net de 64,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).