Retour à la recherche

TOMIS 93 SRL

ActifAssujetti à la TVA

TOMIS 93 SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în sat Bănești, județul Prahova. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 6.384.973 lei, profitul net a fost de 303.190 lei, iar numărul angajaților a fost de 6.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5331080 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°1162CAEN 4711 n°1271

Informations générales

NomTOMIS 93 SRL
CUI5331080
N° d'immatriculationJ1994000545292
AdresseStr. DRUMU MARE, 752, Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation09/03/1994
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TOMA GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,38 M RON

vs 6,07 M RON

≈ 1,27 M €

Profit net (2025)

303 k RON

vs 182 k RON

≈ 60,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

418 k RON

vs 551 k RON

≈ 83 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 384 973
≈ 1,27 M €
303 190
≈ 60,2 k €
6
2024
6 073 125
≈ 1,22 M €
181 978
≈ 36,6 k €
6
2023
5 523 474
≈ 1,12 M €
372 101
≈ 75,2 k €
6
2022
4 070 418
≈ 825 k €
359 402
≈ 72,9 k €
6
2021
2 960 907
≈ 602 k €
259 968
≈ 52,8 k €
5
2020
2 327 289
≈ 481 k €
144 291
≈ 29,8 k €
5
2019
1 633 523
≈ 344 k €
23 140
≈ 4,88 k €
8
2018
1 731 767
≈ 372 k €
14 173
≈ 3,05 k €
10
2017
1 723 595
≈ 377 k €
41 175
≈ 9,01 k €
10
2016
1 870 181
≈ 416 k €
36 710
≈ 8,17 k €
10
2015
1 645 280
≈ 370 k €
24 247
≈ 5,45 k €
10
2014
1 701 688
≈ 383 k €
-4 516
≈ -1,02 k €
12
2013
1 689 672
≈ 382 k €
-7 363
≈ -1,67 k €
14
2012
1 946 901
≈ 437 k €
1 955
≈ 439 €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

72,5%

Ratio de liquidité générale

1,23

Rotation des actifs

4,31

Chiffre d'affaires / salarié

1,06 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOMIS 93 SRL după CUI?

Cauți CUI 5331080. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOMIS 93 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOMIS 93 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOMIS 93 SRL, CUI 5331080, nr. Reg. Com. J1994000545292, sediu Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOMIS 93 SRL în 2025?

TOMIS 93 SRL (CUI 5331080) a avut o marjă de profit net de 4,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).