Retour à la recherche

ORSILA COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

ORSILA COM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Biharia, județul Bihor. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5277500 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°4786CAEN 4532 n°749

Informations générales

NomORSILA COM SRL
CUI5277500
N° d'immatriculationJ1994000793051
AdresseTRANDAFIRILOR, 35, Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation01/03/1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SIPOS ALEXANDRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 M RON

vs 2,22 M RON

≈ 237 k €

Profit net (2025)

713 k RON

vs 80,8 k RON

≈ 141 k €

Capitaluri proprii (2025)

289 k RON

vs 164 k RON

≈ 57,3 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 192 258
≈ 237 k €
712 619
≈ 141 k €
8
2024
2 215 197
≈ 445 k €
80 797
≈ 16,2 k €
15
2023
1 945 422
≈ 393 k €
96 102
≈ 19,4 k €
14
2022
1 864 597
≈ 378 k €
113 599
≈ 23 k €
13
2021
1 619 630
≈ 329 k €
117 211
≈ 23,8 k €
15
2020
1 459 335
≈ 302 k €
83 147
≈ 17,2 k €
14
2019
1 591 108
≈ 335 k €
26 755
≈ 5,64 k €
16
2018
1 447 591
≈ 311 k €
-9 335
≈ -2,01 k €
16
2017
1 507 535
≈ 330 k €
49 097
≈ 10,7 k €
16
2016
1 453 009
≈ 324 k €
99 200
≈ 22,1 k €
15
2015
1 210 207
≈ 272 k €
81 800
≈ 18,4 k €
15
2014
1 164 908
≈ 262 k €
76 225
≈ 17,2 k €
15
2013
1 164 221
≈ 263 k €
46 384
≈ 10,5 k €
15
2012
1 120 896
≈ 252 k €
31 872
≈ 7,15 k €
16

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

59,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

247%

Ratio de liquidité générale

0,87

Rotation des actifs

2,35

Chiffre d'affaires / salarié

149 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ORSILA COM SRL după CUI?

Cauți CUI 5277500. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ORSILA COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ORSILA COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ORSILA COM SRL, CUI 5277500, nr. Reg. Com. J1994000793051, sediu Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ORSILA COM SRL în 2025?

ORSILA COM SRL (CUI 5277500) a avut o marjă de profit net de 59,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).