Retour à la recherche

IONUT ANTON SRL

ActifAssujetti à la TVA

IONUT ANTON SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Prahova. Activitatea principală este fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5147607 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°6184CAEN 2822 n°72

Informations générales

NomIONUT ANTON SRL
CUI5147607
N° d'immatriculationJ1994000260296
Adresse215, Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii Mari, Prahova
Code CAEN principal2822
Codes CAEN autorisés2822331246144619469077329531
Date d'immatriculation28/01/1994
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ANTON VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

645 k RON

vs 624 k RON

≈ 128 k €

Profit net (2025)

355 k RON

vs 331 k RON

≈ 70,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

580 k RON

vs 456 k RON

≈ 115 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
645 337
≈ 128 k €
355 425
≈ 70,5 k €
2
2024
624 086
≈ 125 k €
331 394
≈ 66,6 k €
2
2023
622 605
≈ 126 k €
438 260
≈ 88,6 k €
1
2022
758 059
≈ 154 k €
446 036
≈ 90,4 k €
3
2021
594 945
≈ 121 k €
333 113
≈ 67,7 k €
3
2020
711 969
≈ 147 k €
341 078
≈ 70,5 k €
3
2019
684 058
≈ 144 k €
360 801
≈ 76 k €
3
2018
457 114
≈ 98,2 k €
246 523
≈ 53 k €
3
2017
451 430
≈ 98,8 k €
193 137
≈ 42,3 k €
4
2016
316 396
≈ 70,5 k €
117 338
≈ 26,1 k €
4
2015
269 650
≈ 60,7 k €
56 918
≈ 12,8 k €
3
2014
230 018
≈ 51,8 k €
-15 543
≈ -3,5 k €
2
2013
218 924
≈ 49,5 k €
-2 377
≈ -538 €
3
2012
242 903
≈ 54,5 k €
-25 934
≈ -5,82 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

55,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

61,3%

Ratio de liquidité générale

1,39

Rotation des actifs

0,7

Chiffre d'affaires / salarié

323 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IONUT ANTON SRL după CUI?

Cauți CUI 5147607. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IONUT ANTON SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IONUT ANTON SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IONUT ANTON SRL, CUI 5147607, nr. Reg. Com. J1994000260296, sediu Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii Mari, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IONUT ANTON SRL în 2025?

IONUT ANTON SRL (CUI 5147607) a avut o marjă de profit net de 55,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).