Retour à la recherche

VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

ActifAssujetti à la TVA

VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are sediul în municipiul Cluj-Napoca și este înregistrată cu codul CUI 50639834. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 175.000 lei și un profit net de 147.560 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 50639834 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°5011CAEN 4100 n°2225

Informations générales

NomVIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI50639834
N° d'immatriculationJ2024027549009
AdressePEANA, 18, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation02/10/2024 17:19:13
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,02 M RON

vs 175 k RON

≈ 402 k €

Profit net (2025)

1,77 M RON

vs 148 k RON

≈ 352 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,92 M RON

vs 149 k RON

≈ 382 k €

Angajați (2025)

—

2025

2,02 M RON

+1056%față de 2024Profit net1,77 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2024175 k RONProfit net: 148 k RON
20252,02 M RONProfit net: 1,77 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 023 495
≈ 402 k €
1 774 835
≈ 352 k €
—
2024
175 000
≈ 35,2 k €
147 560
≈ 29,7 k €
0
2023Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2022Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2020Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2019Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2018Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 14 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

87,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

92,3%

Ratio de liquidité générale

1,14

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 50639834. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 50639834, nr. Reg. Com. J2024027549009, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

VIBRATIO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50639834) a avut o marjă de profit net de 87,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).