Retour à la recherche

DUMITRASCU SRL

ActifAssujetti à la TVA

DUMITRASCU SRL este o firmă înființată în anul 1993 cu sediul în satul Siliștea, comuna Vitănești, județul Teleorman. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.873.654 lei și un profit net de 587.238 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 5044016 · Santé financière

Classement en 2025 : Teleorman n°663CAEN 0111 n°2086

Informations générales

NomDUMITRASCU SRL
CUI5044016
N° d'immatriculationJ1993001427347
AdresseSat Siliştea, Comuna Vităneşti, Teleorman
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation20/12/1993
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,87 M RON

vs 2,12 M RON

≈ 570 k €

Profit net (2025)

587 k RON

vs 99,4 k RON

≈ 117 k €

Capitaluri proprii (2025)

5,28 M RON

vs 5,32 M RON

≈ 1,05 M €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 873 654
≈ 570 k €
587 238
≈ 117 k €
5
2024
2 119 664
≈ 426 k €
99 420
≈ 20 k €
5
2023
2 308 401
≈ 467 k €
464 909
≈ 94 k €
5
2022
3 604 080
≈ 731 k €
1 620 940
≈ 329 k €
5
2021
2 403 112
≈ 488 k €
780 072
≈ 159 k €
6
2020
2 386 857
≈ 493 k €
856 879
≈ 177 k €
6
2019
1 833 665
≈ 386 k €
511 684
≈ 108 k €
6
2018
1 545 892
≈ 332 k €
568 738
≈ 122 k €
5
2017
2 061 456
≈ 451 k €
664 963
≈ 146 k €
6
2016
1 876 297
≈ 418 k €
797 975
≈ 178 k €
7
2015
1 580 256
≈ 356 k €
272 621
≈ 61,3 k €
7
2014
1 615 241
≈ 363 k €
190 899
≈ 43 k €
7
2013
1 882 102
≈ 426 k €
177 747
≈ 40,2 k €
6
2012
1 228 172
≈ 276 k €
68 304
≈ 15,3 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11,1%

Ratio de liquidité générale

1,06

Rotation des actifs

0,4

Chiffre d'affaires / salarié

575 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DUMITRASCU SRL după CUI?

Cauți CUI 5044016. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DUMITRASCU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DUMITRASCU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DUMITRASCU SRL, CUI 5044016, nr. Reg. Com. J1993001427347, sediu Sat Siliştea, Comuna Vităneşti, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DUMITRASCU SRL în 2025?

DUMITRASCU SRL (CUI 5044016) a avut o marjă de profit net de 20,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).