Retour à la recherche

PLASMATERM SA

ActifAssujetti à la TVA

PLASMATERM SA este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 9.009.402 lei și un profit net de 399.416 lei cu 55 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 4998060 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Mureș n°632CAEN 2452 n°3

Informations générales

NomPLASMATERM SA
CUI4998060
N° d'immatriculationJ1993002025263
AdresseStr. BUDIULUI, 66/A, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Code CAEN principal2452
Codes CAEN autorisés24522552255371207210
Date d'immatriculation08/12/1993
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DARVAS CSABAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,92 M RON

vs 9,01 M RON

≈ 1,77 M €

Profit net (2025)

226 k RON

vs 399 k RON

≈ 45 k €

Capitaluri proprii (2025)

14,3 M RON

vs 14,1 M RON

≈ 2,84 M €

Angajați (2025)

51
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 918 029
≈ 1,77 M €
226 481
≈ 45 k €
51
2024
9 009 402
≈ 1,81 M €
399 416
≈ 80,3 k €
55
2023
10 800 748
≈ 2,18 M €
128 778
≈ 26 k €
70
2022
16 760 650
≈ 3,4 M €
1 403 478
≈ 285 k €
109
2021
13 294 271
≈ 2,7 M €
536 571
≈ 109 k €
105
2020
10 770 738
≈ 2,23 M €
1 059 496
≈ 219 k €
106
2019
12 770 025
≈ 2,69 M €
223 311
≈ 47,1 k €
141
2018
14 086 222
≈ 3,03 M €
1 169 811
≈ 251 k €
141
2017
12 008 280
≈ 2,63 M €
652 617
≈ 143 k €
128
2016
11 214 114
≈ 2,5 M €
1 605 083
≈ 357 k €
113
2015
8 586 821
≈ 1,93 M €
355 628
≈ 80 k €
116
2014
7 366 861
≈ 1,66 M €
106 463
≈ 24 k €
107
2013
5 968 438
≈ 1,35 M €
5 702
≈ 1,29 k €
103
2012
5 663 721
≈ 1,27 M €
22 714
≈ 5,1 k €
98

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,6%

Ratio de liquidité générale

10,74

Rotation des actifs

0,57

Chiffre d'affaires / salarié

175 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PLASMATERM SA după CUI?

Cauți CUI 4998060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PLASMATERM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PLASMATERM SA?

Datele de facturare sunt denumirea PLASMATERM SA, CUI 4998060, nr. Reg. Com. J1993002025263, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PLASMATERM SA în 2025?

PLASMATERM SA (CUI 4998060) a avut o marjă de profit net de 2,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).