Retour à la recherche

ENDOCARD S.R.L.

Actif

ENDOCARD S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Constanța. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 435.054 lei și profitul net este de 283.300 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 49636028 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°9397CAEN 8622 n°4510

Informations générales

NomENDOCARD S.R.L.
CUI49636028
N° d'immatriculationJ2024000595135
AdresseAlexandru Lăpușneanu, 104, Municipiul Constanţa, Constanţa
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés862186228691
Date d'immatriculation21.02.2024
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BAJDECHI MIRCEAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

435 k RON

vs 337 k RON

≈ 86,3 k €

Profit net (2025)

283 k RON

vs 250 k RON

≈ 56,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

239 k RON

vs 251 k RON

≈ 47,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
435 054
≈ 86,3 k €
283 300
≈ 56,2 k €
1
2024
337 276
≈ 67,8 k €
250 358
≈ 50,3 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

65,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

118,6%

Ratio de liquidité générale

1,66

Rotation des actifs

1,08

Chiffre d'affaires / salarié

435 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDOCARD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49636028. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDOCARD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDOCARD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDOCARD S.R.L., CUI 49636028, nr. Reg. Com. J2024000595135, sediu Municipiul Constanţa, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDOCARD S.R.L. în 2025?

ENDOCARD S.R.L. (CUI 49636028) a avut o marjă de profit net de 65,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).