Retour à la recherche

ATELIERUL DE CULORI S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

ATELIERUL DE CULORI S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov. Pentru anul 2025, cifra de afaceri înregistrată este de 417.751 lei și profitul net este de 273.915 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 49612908 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°15758CAEN 3312 n°529

Informations générales

NomATELIERUL DE CULORI S.R.L.
CUI49612908
N° d'immatriculationJ2024001260236
AdresseMAGNOLIEI, 2A, Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov
Code CAEN principal3312
Codes CAEN autorisés3312741274148559
Date d'immatriculation16/02/2024
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MARIN LAURA IONELIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

418 k RON

vs 365 k RON

≈ 82,9 k €

Profit net (2025)

274 k RON

vs 265 k RON

≈ 54,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

274 k RON

vs 265 k RON

≈ 54,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
417 751
≈ 82,9 k €
273 915
≈ 54,4 k €
1
2024
365 438
≈ 73,5 k €
264 581
≈ 53,2 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

65,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

32,58

Rotation des actifs

1,48

Chiffre d'affaires / salarié

418 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-02-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ATELIERUL DE CULORI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49612908. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ATELIERUL DE CULORI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ATELIERUL DE CULORI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ATELIERUL DE CULORI S.R.L., CUI 49612908, nr. Reg. Com. J2024001260236, sediu Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ATELIERUL DE CULORI S.R.L. în 2025?

ATELIERUL DE CULORI S.R.L. (CUI 49612908) a avut o marjă de profit net de 65,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).