Retour à la recherche

ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.

Actif

ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. este o companie înființată în anul 2024 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 249.269 lei și un profit net de 145.307 lei cu un număr de 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 49563791 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°4656CAEN 8559 n°2312

Informations générales

NomZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.
CUI49563791
N° d'immatriculationJ2024002775407
AdresseVIILOR, 5, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal8559
Codes CAEN autorisés85528559
Date d'immatriculation09/02/2024
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 k RON

vs 196 k RON

≈ 49,5 k €

Profit net (2025)

145 k RON

vs 119 k RON

≈ 28,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

146 k RON

vs 119 k RON

≈ 28,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249 269
≈ 49,5 k €
145 307
≈ 28,8 k €
1
2024
196 245
≈ 39,4 k €
119 037
≈ 23,9 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

58,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

26,32

Rotation des actifs

1,65

Chiffre d'affaires / salarié

249 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49563791. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L., CUI 49563791, nr. Reg. Com. J2024002775407, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. în 2025?

ZUSAMMEN LERNEN CENTER S.R.L. (CUI 49563791) a avut o marjă de profit net de 58,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).