Retour à la recherche

NIMBUS OPS S.R.L.

Actif

NIMBUS OPS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 332.065 lei și un profit net de 234.902 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 49245879 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°16923CAEN 6210 n°5693

Informations générales

NomNIMBUS OPS S.R.L.
CUI49245879
N° d'immatriculationJ2023004746350
AdressePROTOPOP MELETIE DRĂGHICI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6210
Codes CAEN autorisés5829621062206290631063916392
Date d'immatriculation07/12/2023
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
BOT GHEORGHE CORNELadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

225 k RON

vs 332 k RON

≈ 44,7 k €

Profit net (2025)

143 k RON

vs 235 k RON

≈ 28,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

143 k RON

vs 235 k RON

≈ 28,4 k €

Angajați (2025)

1

2025

225 k RON

-32%față de 2024Profit net143 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2024332 k RONProfit net: 235 k RON
2025225 k RONProfit net: 143 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
225 189
≈ 44,7 k €
143 079
≈ 28,4 k €
1
2024
332 065
≈ 66,8 k €
234 902
≈ 47,2 k €
1
2023Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

63,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

52,17

Rotation des actifs

1,54

Chiffre d'affaires / salarié

225 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-01-012026-08-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NIMBUS OPS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49245879. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NIMBUS OPS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NIMBUS OPS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NIMBUS OPS S.R.L., CUI 49245879, nr. Reg. Com. J2023004746350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NIMBUS OPS S.R.L. în 2025?

NIMBUS OPS S.R.L. (CUI 49245879) a avut o marjă de profit net de 63,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).