Retour à la recherche

MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Actif

MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Comuna Moşniţa Nouă, județul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 273.229 lei cu un profit net de 184.845 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 49084454 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°15574CAEN 6201 n°8703

Informations générales

NomMRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI49084454
N° d'immatriculationJ2023004315352
AdresseBogda, 6, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation08.11.2023
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
MUSCALIUC CORNELadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

261 k RON

vs 273 k RON

≈ 51,8 k €

Profit net (2025)

145 k RON

vs 185 k RON

≈ 28,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

146 k RON

vs 202 k RON

≈ 29 k €

Angajați (2025)

1

2025

261 k RON

-4%față de 2024Profit net145 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202321,5 k RONProfit net: 16,5 k RON
2024273 k RONProfit net: 185 k RON
2025261 k RONProfit net: 145 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
260 991
≈ 51,8 k €
144 625
≈ 28,7 k €
1
2024
273 229
≈ 54,9 k €
184 845
≈ 37,2 k €
1
2023
21 533
≈ 4,35 k €
16 532
≈ 3,34 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

55,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

23,05

Rotation des actifs

1,71

Chiffre d'affaires / salarié

261 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 49084454. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L., CUI 49084454, nr. Reg. Com. J2023004315352, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

MRA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49084454) a avut o marjă de profit net de 55,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).