Retour à la recherche

VENTOSURSAIL S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

VENTOSURSAIL S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 778.788 lei și un profit net de 488.150 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 48765253 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°7718CAEN 3012 n°12

Informations générales

NomVENTOSURSAIL S.R.L.
CUI48765253
N° d'immatriculationJ2023003458359
AdresseSfântul Iosif cel Nou de la Partoş, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal3012
Codes CAEN autorisés301233154664
Date d'immatriculation12/09/2023
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

779 k RON

vs 302 k RON

≈ 155 k €

Profit net (2025)

488 k RON

vs 168 k RON

≈ 96,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

489 k RON

vs 168 k RON

≈ 97,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
778 788
≈ 155 k €
488 150
≈ 96,9 k €
1
2024
302 058
≈ 60,7 k €
167 715
≈ 33,7 k €
1
2023
107 373
≈ 21,7 k €
74 425
≈ 15 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

62,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

5,16

Rotation des actifs

1,29

Chiffre d'affaires / salarié

779 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-02-13—
2023-10-122024-11-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VENTOSURSAIL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 48765253. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VENTOSURSAIL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VENTOSURSAIL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VENTOSURSAIL S.R.L., CUI 48765253, nr. Reg. Com. J2023003458359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VENTOSURSAIL S.R.L. în 2025?

VENTOSURSAIL S.R.L. (CUI 48765253) a avut o marjă de profit net de 62,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).