Retour à la recherche

ARTITA SERV SRL

ActifAssujetti à la TVA

ARTITA SERV SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Comuna Bănești, Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.223.088 lei și un profit net de 303.664 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 4806629 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°2005CAEN 4683 n°697

Informations générales

NomARTITA SERV SRL
CUI4806629
N° d'immatriculationJ1992001205294
AdresseSos. NAŢIONALĂ DN 1, Comuna Băneşti, Prahova
Code CAEN principal4683
Codes CAEN autorisés46834711475247634783
Date d'immatriculation08/04/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TUDORA IONadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,22 M RON

vs 2,92 M RON

≈ 640 k €

Profit net (2025)

304 k RON

vs 209 k RON

≈ 60,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,46 M RON

vs 1,27 M RON

≈ 290 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 223 088
≈ 640 k €
303 664
≈ 60,3 k €
3
2024
2 916 623
≈ 586 k €
208 640
≈ 41,9 k €
4
2023
2 729 771
≈ 552 k €
141 816
≈ 28,7 k €
4
2022
2 861 771
≈ 580 k €
166 151
≈ 33,7 k €
4
2021
2 836 341
≈ 576 k €
155 178
≈ 31,5 k €
5
2020
2 849 636
≈ 589 k €
252 836
≈ 52,3 k €
5
2019
2 535 386
≈ 534 k €
148 716
≈ 31,3 k €
4
2018
2 082 722
≈ 448 k €
179 056
≈ 38,5 k €
5
2017
2 015 632
≈ 441 k €
192 099
≈ 42,1 k €
5
2016
1 848 548
≈ 412 k €
192 138
≈ 42,8 k €
5
2015
2 280 508
≈ 513 k €
232 336
≈ 52,3 k €
4
2014
1 394 926
≈ 314 k €
31 472
≈ 7,08 k €
3
2013
1 293 658
≈ 293 k €
62 543
≈ 14,2 k €
3
2012
1 555 734
≈ 349 k €
-59 854
≈ -13,4 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

9,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

20,8%

Ratio de liquidité générale

3,11

Rotation des actifs

1,6

Chiffre d'affaires / salarié

1,07 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARTITA SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 4806629. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARTITA SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARTITA SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARTITA SERV SRL, CUI 4806629, nr. Reg. Com. J1992001205294, sediu Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARTITA SERV SRL în 2025?

ARTITA SERV SRL (CUI 4806629) a avut o marjă de profit net de 9,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).