Retour à la recherche

SAFE SRL

ActifAssujetti à la TVA

SAFE SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în orașul Măgurele, județul Ilfov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4321 pentru lucrări de instalații electrice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 478448 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°24478CAEN 4321 n°5153

Informations générales

NomSAFE SRL
CUI478448
N° d'immatriculationJ2002000423232
AdresseATOMIŞTILOR, 399A, Oraş Măgurele, Ilfov
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation19/03/2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GHIŢĂ ADRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

198 k RON

vs 481 k RON

≈ 39,4 k €

Profit net (2025)

5,58 k RON

vs 225 k RON

≈ 1,11 k €

Capitaluri proprii (2025)

580 k RON

vs 575 k RON

≈ 115 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
198 447
≈ 39,4 k €
5 578
≈ 1,11 k €
1
2024
481 238
≈ 96,7 k €
225 072
≈ 45,2 k €
1
2023
284 972
≈ 57,6 k €
47 843
≈ 9,67 k €
1
2022
182 817
≈ 37,1 k €
16 933
≈ 3,43 k €
1
2021
213 950
≈ 43,5 k €
31 613
≈ 6,42 k €
1
2020
229 313
≈ 47,4 k €
44 381
≈ 9,18 k €
1
2019
293 124
≈ 61,8 k €
71 296
≈ 15 k €
1
2018
151 495
≈ 32,6 k €
4 551
≈ 978 €
1
2017
200 593
≈ 43,9 k €
83 402
≈ 18,3 k €
1
2016
107 265
≈ 23,9 k €
31 031
≈ 6,91 k €
1
2015
15 674
≈ 3,53 k €
673
≈ 151 €
1
2014
5 229
≈ 1,18 k €
-83 951
≈ -18,9 k €
1
2013
2 697
≈ 610 €
-27 540
≈ -6,23 k €
1
2012
44 210
≈ 9,92 k €
-382 989
≈ -85,9 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1%

Ratio de liquidité générale

1,49

Rotation des actifs

0,27

Chiffre d'affaires / salarié

198 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAFE SRL după CUI?

Cauți CUI 478448. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAFE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAFE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAFE SRL, CUI 478448, nr. Reg. Com. J2002000423232, sediu Oraş Măgurele, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAFE SRL în 2025?

SAFE SRL (CUI 478448) a avut o marjă de profit net de 2,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).