Retour à la recherche

REDEFINE EVENTS S.R.L.

Actif

REDEFINE EVENTS S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în satul Optași, județul Olt. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 214.985 lei și profitul net este de 147.383 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 47709069 · Santé financière

Classement en 2025 : Olt n°4373CAEN 8230 n°826

Informations générales

NomREDEFINE EVENTS S.R.L.
CUI47709069
N° d'immatriculationJ2023000197288
AdressePRINCIPALĂ, 310, Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt
Code CAEN principal8230
Codes CAEN autorisés8230855990319329
Date d'immatriculation27/02/2023
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

215 k RON

vs 194 k RON

≈ 42,7 k €

Profit net (2025)

147 k RON

vs 114 k RON

≈ 29,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

148 k RON

vs 114 k RON

≈ 29,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
214 985
≈ 42,7 k €
147 383
≈ 29,3 k €
1
2024
194 436
≈ 39,1 k €
114 173
≈ 23 k €
1
2023
212 679
≈ 43 k €
165 826
≈ 33,5 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

68,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

26,82

Rotation des actifs

1,4

Chiffre d'affaires / salarié

215 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma REDEFINE EVENTS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47709069. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REDEFINE EVENTS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REDEFINE EVENTS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea REDEFINE EVENTS S.R.L., CUI 47709069, nr. Reg. Com. J2023000197288, sediu Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REDEFINE EVENTS S.R.L. în 2025?

REDEFINE EVENTS S.R.L. (CUI 47709069) a avut o marjă de profit net de 68,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).