Retour à la recherche

LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L.

Actif

LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L. este o societate cu sediul în Municipiul Deva, Hunedoara, înființată în anul 2023. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 262.275 lei și un profit net de 113.249 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 47534498 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°4489CAEN 6920 n°5612

Informations générales

NomLUCA TAX ACCOUNTING S.R.L.
CUI47534498
N° d'immatriculationJ2023000112207
AdresseARMATEI, 11B, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés69207711
Date d'immatriculation31/01/2023
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
AVRAM ANDREEA MARIAadministrator
LUCA CHRISTINAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

262 k RON

vs 223 k RON

≈ 52,1 k €

Profit net (2025)

113 k RON

vs 119 k RON

≈ 22,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

137 k RON

vs 120 k RON

≈ 27,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
262 275
≈ 52,1 k €
113 249
≈ 22,5 k €
1
2024
223 195
≈ 44,9 k €
119 300
≈ 24 k €
1
2023
98 000
≈ 19,8 k €
330
≈ 66,7 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

43,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

82,5%

Ratio de liquidité générale

2,97

Rotation des actifs

1,27

Chiffre d'affaires / salarié

262 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 47534498. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L., CUI 47534498, nr. Reg. Com. J2023000112207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L. în 2025?

LUCA TAX ACCOUNTING S.R.L. (CUI 47534498) a avut o marjă de profit net de 43,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).