Retour à la recherche

CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L.

Actif

CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L. este o societate cu sediul în Botoșani înființată în anul 2022. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 342.350 lei și un profit net de 108.260 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 46706749 · Santé financière

Classement en 2025 : Botoșani n°2386CAEN 6920 n°3416

Informations générales

NomCONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L.
CUI46706749
N° d'immatriculationJ2022000644071
AdressePRIMĂVERII, 2, Municipiul Botoşani, Botoşani
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés692070207820
Date d'immatriculation24/08/2022
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

342 k RON

vs 260 k RON

≈ 67,9 k €

Profit net (2025)

108 k RON

vs 100 k RON

≈ 21,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

109 k RON

vs 100 k RON

≈ 21,5 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
342 350
≈ 67,9 k €
108 260
≈ 21,5 k €
3
2024
260 000
≈ 52,3 k €
100 159
≈ 20,1 k €
3
2023
129 000
≈ 26,1 k €
54 606
≈ 11 k €
2
2022
0
≈ 0 €
-2 837
≈ -575 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 3 août 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

31,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

3,64

Rotation des actifs

2,36

Chiffre d'affaires / salarié

114 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46706749. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L., CUI 46706749, nr. Reg. Com. J2022000644071, sediu Municipiul Botoşani, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L. în 2025?

CONTALEX EVIDENȚĂ CONTABILĂ S.R.L. (CUI 46706749) a avut o marjă de profit net de 31,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).