Retour à la recherche

NESTELIS REPCOM SRL

Actif

NESTELIS REPCOM SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în Comuna Hălchiu, Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 142.479 lei și un profit net de -12.202 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 4646714 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°15634CAEN 4711 n°22413

Informations générales

NomNESTELIS REPCOM SRL
CUI4646714
N° d'immatriculationJ08/2666/1993
AdresseSAT CRIZBAV STR. PRINCIPALA, 160, Comuna Hălchiu, Braşov
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation05/08/1993
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Codlea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

160 k RON

vs 142 k RON

≈ 31,7 k €

Profit net (2025)

17,1 k RON

vs -12,2 k RON

≈ 3,39 k €

Capitaluri proprii (2025)

-189 k RON

vs -206 k RON

≈ -37,5 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
159 611
≈ 31,7 k €
17 083
≈ 3,39 k €
0
2024
142 479
≈ 28,6 k €
-12 202
≈ -2,45 k €
1
2023
163 558
≈ 33,1 k €
-9 653
≈ -1,95 k €
1
2022
163 361
≈ 33,1 k €
-5 972
≈ -1,21 k €
1
2021
115 878
≈ 23,6 k €
-8 576
≈ -1,74 k €
1
2020
94 607
≈ 19,6 k €
-15 463
≈ -3,2 k €
1
2019
99 097
≈ 20,9 k €
-11 534
≈ -2,43 k €
2
2018
78 181
≈ 16,8 k €
-14 916
≈ -3,21 k €
1
2017
97 697
≈ 21,4 k €
-8 256
≈ -1,81 k €
2
2016
88 272
≈ 19,7 k €
-12 479
≈ -2,78 k €
2
2015
80 289
≈ 18,1 k €
-6 051
≈ -1,36 k €
1
2014
160 422
≈ 36,1 k €
561
≈ 126 €
2
2013
146 080
≈ 33,1 k €
-30
≈ -6,79 €
2
2012
113 604
≈ 25,5 k €
-11 083
≈ -2,49 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,11

Rotation des actifs

6,63

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-02-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NESTELIS REPCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 4646714. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NESTELIS REPCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NESTELIS REPCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NESTELIS REPCOM SRL, CUI 4646714, nr. Reg. Com. J08/2666/1993, sediu Comuna Hălchiu, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NESTELIS REPCOM SRL în 2025?

NESTELIS REPCOM SRL (CUI 4646714) a avut o marjă de profit net de 10,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).