Retour à la recherche

MEDESTETHICS HOUSE S.R.L.

Actif

MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 809.140 lei și un profit net de 405.855 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 46197653 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°2230CAEN 8622 n°2404

Informations générales

NomMEDESTETHICS HOUSE S.R.L.
CUI46197653
N° d'immatriculationJ2022000819200
AdresseMAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal8622
Date d'immatriculation26/05/2022
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LUCULESCU PAULAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

809 k RON

vs 855 k RON

≈ 161 k €

Profit net (2025)

406 k RON

vs 397 k RON

≈ 80,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

406 k RON

vs 433 k RON

≈ 80,6 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
809 140
≈ 161 k €
405 855
≈ 80,6 k €
5
2024
855 370
≈ 172 k €
397 226
≈ 79,9 k €
5
2023
529 815
≈ 107 k €
247 488
≈ 50 k €
5
2022
11 450
≈ 2,32 k €
5 017
≈ 1,02 k €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 2 août 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

50,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

19,46

Rotation des actifs

1,9

Chiffre d'affaires / salarié

162 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46197653. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDESTETHICS HOUSE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDESTETHICS HOUSE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MEDESTETHICS HOUSE S.R.L., CUI 46197653, nr. Reg. Com. J2022000819200, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. în 2025?

MEDESTETHICS HOUSE S.R.L. (CUI 46197653) a avut o marjă de profit net de 50,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).