Retour à la recherche

CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L.

Inactif

CUI: 45482643 · Santé financière

Classement en 2024 : Călărași n°2014CAEN 4941 n°15385

Informations générales

NomCLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI45482643
N° d'immatriculationJ2022000039518
AdresseBiruinţei, 44, Sat Pasărea, Comuna Frumuşani, Călăraşi
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation17/01/2022
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Budeşti
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Inactif depuis le 2025-08-08

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

505 k RON

vs 319 k RON

≈ 102 k €

Profit net (2024)

274 k RON

vs 245 k RON

≈ 55,2 k €

Capitaluri proprii (2024)

669 k RON

vs 391 k RON

≈ 134 k €

Angajați (2024)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
505 298
≈ 102 k €
274 381
≈ 55,2 k €
2
2023
319 083
≈ 64,5 k €
245 178
≈ 49,6 k €
0
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2022Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

54,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

41%

Ratio de liquidité générale

15,17

Rotation des actifs

0,74

Chiffre d'affaires / salarié

253 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-01-012025-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45482643. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L., CUI 45482643, nr. Reg. Com. J2022000039518, sediu Sat Pasărea, Comuna Frumuşani, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L. în 2024?

CLEAN DENNIS CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 45482643) a avut o marjă de profit net de 54,3% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).