Retour à la recherche

SOLAREX SRL

ActifAssujetti à la TVA

SOLAREX SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Satu Mare. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 17.136.019 lei și un profit net de 2.916.797 lei cu 49 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 4480475 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Satu Mare n°224CAEN 9329 n°9

Informations générales

NomSOLAREX SRL
CUI4480475
N° d'immatriculationJ1993000973308
AdresseGORUNULUI, 8, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Code CAEN principal9329
Date d'immatriculation19/07/1993
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NAGY ERZSEBETadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,4 M RON

vs 17,1 M RON

≈ 3,45 M €

Profit net (2025)

2,14 M RON

vs 2,92 M RON

≈ 424 k €

Capitaluri proprii (2025)

9,17 M RON

vs 10,1 M RON

≈ 1,82 M €

Angajați (2025)

48
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 395 348
≈ 3,45 M €
2 135 349
≈ 424 k €
48
2024
17 136 019
≈ 3,44 M €
2 916 797
≈ 586 k €
49
2023
15 867 634
≈ 3,21 M €
1 848 801
≈ 374 k €
48
2022
13 588 833
≈ 2,76 M €
2 239 348
≈ 454 k €
46
2021
7 955 024
≈ 1,62 M €
1 386 225
≈ 282 k €
48
2020
4 772 531
≈ 987 k €
-230 154
≈ -47,6 k €
48
2019
10 225 866
≈ 2,15 M €
1 360 648
≈ 287 k €
52
2018
8 640 494
≈ 1,86 M €
637 236
≈ 137 k €
51
2017
7 588 928
≈ 1,66 M €
858 994
≈ 188 k €
54
2016
7 070 092
≈ 1,57 M €
206 404
≈ 46 k €
52
2015
6 714 973
≈ 1,51 M €
636 972
≈ 143 k €
52
2014
6 766 079
≈ 1,52 M €
423 979
≈ 95,4 k €
50
2013
5 524 000
≈ 1,25 M €
-6 834 536
≈ -1,55 M €
49
2012
2 021 504
≈ 454 k €
48 969
≈ 11 k €
34

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

23,3%

Ratio de liquidité générale

0,37

Rotation des actifs

0,65

Chiffre d'affaires / salarié

362 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOLAREX SRL după CUI?

Cauți CUI 4480475. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOLAREX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOLAREX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SOLAREX SRL, CUI 4480475, nr. Reg. Com. J1993000973308, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOLAREX SRL în 2025?

SOLAREX SRL (CUI 4480475) a avut o marjă de profit net de 12,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).