Retour à la recherche

GALFIRE PROTECT S.R.L.

Actif

GALFIRE PROTECT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în Comuna Smârdan, județul Galați. Activitatea principală este codul CAEN 8425, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 389.001 lei cu un profit net de 248.479 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 44512851 · Santé financière

Classement en 2025 : Galați n°4727CAEN 8425 n°92

Informations générales

NomGALFIRE PROTECT S.R.L.
CUI44512851
N° d'immatriculationJ2021001059172
AdresseMihail Kogălniceanu, 53, Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Smârdan, Galaţi
Code CAEN principal8425
Date d'immatriculation29/06/2021
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
AVRAM MARIANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 k RON

vs 295 k RON

≈ 77,2 k €

Profit net (2025)

248 k RON

vs 154 k RON

≈ 49,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

265 k RON

vs 236 k RON

≈ 52,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389 001
≈ 77,2 k €
248 479
≈ 49,3 k €
1
2024
294 871
≈ 59,3 k €
154 436
≈ 31 k €
1
2023
298 834
≈ 60,4 k €
135 645
≈ 27,4 k €
1
2022
74 575
≈ 15,1 k €
23 481
≈ 4,76 k €
1
2021
9 700
≈ 1,97 k €
6 770
≈ 1,38 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 11 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

63,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

93,9%

Ratio de liquidité générale

1,97

Rotation des actifs

0,98

Chiffre d'affaires / salarié

389 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GALFIRE PROTECT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44512851. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GALFIRE PROTECT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GALFIRE PROTECT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea GALFIRE PROTECT S.R.L., CUI 44512851, nr. Reg. Com. J2021001059172, sediu Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Smârdan, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GALFIRE PROTECT S.R.L. în 2025?

GALFIRE PROTECT S.R.L. (CUI 44512851) a avut o marjă de profit net de 63,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).