Retour à la recherche

OPERANDI VISION S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

OPERANDI VISION S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj. Compania are cifra de afaceri de 1.508.132 lei și un profit net de 617.415 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 44141788 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°6091CAEN 7311 n°1190

Informations générales

NomOPERANDI VISION S.R.L.
CUI44141788
N° d'immatriculationJ2021001941127
AdresseTrandafirilor, 1, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Code CAEN principal7311
Codes CAEN autorisés59115912621063107311
Date d'immatriculation19/04/2021
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
OȚEL BOGDAN RADUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,51 M RON

vs 586 k RON

≈ 299 k €

Profit net (2025)

617 k RON

vs 221 k RON

≈ 123 k €

Capitaluri proprii (2025)

515 k RON

vs 160 k RON

≈ 102 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 508 132
≈ 299 k €
617 415
≈ 123 k €
1
2024
586 452
≈ 118 k €
221 106
≈ 44,4 k €
1
2023
141 373
≈ 28,6 k €
52 505
≈ 10,6 k €
0
2022
112 175
≈ 22,7 k €
69 572
≈ 14,1 k €
0
2021
18 900
≈ 3,84 k €
5 987
≈ 1,22 k €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 17 juin 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

40,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

119,8%

Ratio de liquidité générale

4,31

Rotation des actifs

2,25

Chiffre d'affaires / salarié

1,51 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OPERANDI VISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44141788. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OPERANDI VISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OPERANDI VISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea OPERANDI VISION S.R.L., CUI 44141788, nr. Reg. Com. J2021001941127, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OPERANDI VISION S.R.L. în 2025?

OPERANDI VISION S.R.L. (CUI 44141788) a avut o marjă de profit net de 40,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).