Retour à la recherche

BRANZETURI STANUS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

BRANZETURI STANUS S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în satul Pianu de Sus, comuna Pianu, județul Alba. Pentru anul 2025, compania are o cifră de afaceri de 291.733 lei, un profit net de 5227 lei și 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 43998045 · Santé financière

Classement en 2025 : Alba n°4768CAEN 1051 n°221

Informations générales

NomBRANZETURI STANUS S.R.L.
CUI43998045
N° d'immatriculationJ2021000538016
Adresse195, Sat Pianu de Sus, Comuna Pianu, Alba
Code CAEN principal1051
Date d'immatriculation26/03/2021
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STĂNUȘ ELENAadministrator
STĂNUȘ ȘTEFANadministrator
STĂNUȘ ANDREEAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

292 k RON

vs 292 k RON

≈ 57,9 k €

Profit net (2025)

5,23 k RON

vs 5,23 k RON

≈ 1,04 k €

Capitaluri proprii (2025)

72,6 k RON

vs 72,6 k RON

≈ 14,4 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
291 733
≈ 57,9 k €
5 227
≈ 1,04 k €
4
2024
291 733
≈ 58,6 k €
5 227
≈ 1,05 k €
—
2023
105 700
≈ 21,4 k €
23 729
≈ 4,8 k €
2
2022
71 900
≈ 14,6 k €
16 910
≈ 3,43 k €
—
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7,2%

Ratio de liquidité générale

0,52

Rotation des actifs

0,83

Chiffre d'affaires / salarié

72,9 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2026-09-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BRANZETURI STANUS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43998045. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BRANZETURI STANUS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BRANZETURI STANUS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BRANZETURI STANUS S.R.L., CUI 43998045, nr. Reg. Com. J2021000538016, sediu Sat Pianu de Sus, Comuna Pianu, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BRANZETURI STANUS S.R.L. în 2025?

BRANZETURI STANUS S.R.L. (CUI 43998045) a avut o marjă de profit net de 1,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).