Retour à la recherche

DECAANGELI TRADE SRL

ActifAssujetti à la TVA

DECAANGELI TRADE SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al altor mașini și echipamente.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 43966 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°51491CAEN 4669 n°649

Informations générales

NomDECAANGELI TRADE SRL
CUI43966
N° d'immatriculationJ1991003652404
AdresseB-dul LAMINORULUI, 47, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Code CAEN principal4664
Date d'immatriculation31/05/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DEACU MIHAI CATALINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

406 k RON

vs 409 k RON

≈ 80,7 k €

Profit net (2025)

200 k RON

vs 264 k RON

≈ 39,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,72 M RON

vs 1,52 M RON

≈ 341 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
406 428
≈ 80,7 k €
199 775
≈ 39,7 k €
1
2024
409 218
≈ 82,3 k €
264 461
≈ 53,2 k €
1
2023
810 905
≈ 164 k €
447 141
≈ 90,4 k €
1
2022
445 729
≈ 90,4 k €
73 066
≈ 14,8 k €
1
2021
1 051 196
≈ 214 k €
407 710
≈ 82,9 k €
1
2020
517 532
≈ 107 k €
226 678
≈ 46,9 k €
0
2019
101 897
≈ 21,5 k €
64 229
≈ 13,5 k €
1
2018
7 899
≈ 1,7 k €
-2 368
≈ -509 €
—
2017
208 223
≈ 45,6 k €
80 797
≈ 17,7 k €
1
2016
24 000
≈ 5,34 k €
12 125
≈ 2,7 k €
1
2015
24 000
≈ 5,4 k €
11 724
≈ 2,64 k €
0
2014
149 062
≈ 33,5 k €
98 668
≈ 22,2 k €
2
2013
25 808
≈ 5,84 k €
10 916
≈ 2,47 k €
1
2012
12 300
≈ 2,76 k €
-10
≈ -2,24 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

49,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11,6%

Ratio de liquidité générale

7,35

Rotation des actifs

0,2

Chiffre d'affaires / salarié

406 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DECAANGELI TRADE SRL după CUI?

Cauți CUI 43966. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECAANGELI TRADE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DECAANGELI TRADE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DECAANGELI TRADE SRL, CUI 43966, nr. Reg. Com. J1991003652404, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DECAANGELI TRADE SRL în 2025?

DECAANGELI TRADE SRL (CUI 43966) a avut o marjă de profit net de 49,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).