Retour à la recherche

MLADA MERK BUILDING S.R.L.

Actif

MLADA MERK BUILDING S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 43726148 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°13663CAEN 6820 n°5716

Informations générales

NomMLADA MERK BUILDING S.R.L.
CUI43726148
N° d'immatriculationJ2021000594355
AdresseCONSTANTIN BRÂNCOVEANU, 57/A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation12/02/2021
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
MERCSAK ŞTEFANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

320 k RON

vs 329 k RON

≈ 63,5 k €

Profit net (2025)

237 k RON

vs 228 k RON

≈ 46,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

237 k RON

vs 228 k RON

≈ 47 k €

Angajați (2025)

1

2025

320 k RON

-3%față de 2024Profit net237 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202158,8 k RONProfit net: 52 k RON
2022274 k RONProfit net: 242 k RON
2023321 k RONProfit net: 207 k RON
2024329 k RONProfit net: 228 k RON
2025320 k RONProfit net: 237 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
320 098
≈ 63,5 k €
236 532
≈ 46,9 k €
1
2024
328 923
≈ 66,1 k €
228 216
≈ 45,9 k €
1
2023
320 694
≈ 64,8 k €
207 086
≈ 41,9 k €
1
2022
274 004
≈ 55,6 k €
242 189
≈ 49,1 k €
1
2021
58 815
≈ 12 k €
51 975
≈ 10,6 k €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 4 juin 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

73,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

8,69

Rotation des actifs

1,2

Chiffre d'affaires / salarié

320 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MLADA MERK BUILDING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43726148. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MLADA MERK BUILDING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MLADA MERK BUILDING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MLADA MERK BUILDING S.R.L., CUI 43726148, nr. Reg. Com. J2021000594355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MLADA MERK BUILDING S.R.L. în 2025?

MLADA MERK BUILDING S.R.L. (CUI 43726148) a avut o marjă de profit net de 73,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).