Retour à la recherche

SAMRIC SA

ActifAssujetti à la TVA

SAMRIC SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 6. Activitatea principală este fabricarea articolelor de îmbrăcăminte conform codului CAEN 1421.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 430784 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°15805CAEN 1421 n°109

Informations générales

NomSAMRIC SA
CUI430784
N° d'immatriculationJ1991000385404
AdresseB-dul IULIU MANIU, 7, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Code CAEN principal1421
Date d'immatriculation12/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CIUCU ALEXANDRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,97 M RON

vs 2,41 M RON

≈ 589 k €

Profit net (2025)

179 k RON

vs 21,9 k RON

≈ 35,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

10,5 M RON

vs 10,3 M RON

≈ 2,08 M €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 967 366
≈ 589 k €
179 217
≈ 35,6 k €
17
2024
2 409 845
≈ 484 k €
21 888
≈ 4,4 k €
14
2023
2 285 421
≈ 462 k €
25 883
≈ 5,23 k €
13
2022
2 097 838
≈ 425 k €
14 628
≈ 2,97 k €
13
2021
1 421 560
≈ 289 k €
10 101
≈ 2,05 k €
17
2020
3 954 865
≈ 818 k €
1 949
≈ 403 €
54
2019
6 937 426
≈ 1,46 M €
4 054
≈ 854 €
133
2018
7 347 423
≈ 1,58 M €
5 462
≈ 1,17 k €
146
2017
8 114 681
≈ 1,78 M €
7 467
≈ 1,63 k €
176
2016
9 143 266
≈ 2,04 M €
308
≈ 68,6 €
191
2015
7 887 895
≈ 1,77 M €
1 498
≈ 337 €
223
2014
9 234 813
≈ 2,08 M €
33 762
≈ 7,6 k €
242
2013
8 597 448
≈ 1,95 M €
54 639
≈ 12,4 k €
249
2012
9 973 583
≈ 2,24 M €
49 156
≈ 11 k €
260

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,7%

Ratio de liquidité générale

59,33

Rotation des actifs

0,28

Chiffre d'affaires / salarié

175 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAMRIC SA după CUI?

Cauți CUI 430784. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAMRIC SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAMRIC SA?

Datele de facturare sunt denumirea SAMRIC SA, CUI 430784, nr. Reg. Com. J1991000385404, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAMRIC SA în 2025?

SAMRIC SA (CUI 430784) a avut o marjă de profit net de 6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).