Retour à la recherche

WETRALOG ROMANIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

WETRALOG ROMANIA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Târnăveni, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 37.159.690 lei și un profit net de 977.150 lei cu 49 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 4275276 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°180CAEN 4941 n°302

Informations générales

NomWETRALOG ROMANIA SRL
CUI4275276
N° d'immatriculationJ1992002501261
AdresseRAMPEI, 14, Municipiul Târnăveni, Mureş
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation18/08/1992
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

37,2 M RON

vs 42,9 M RON

≈ 7,38 M €

Profit net (2025)

977 k RON

vs 314 k RON

≈ 194 k €

Capitaluri proprii (2025)

7,56 M RON

vs 6,9 M RON

≈ 1,5 M €

Angajați (2025)

49
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
37 159 690
≈ 7,38 M €
977 150
≈ 194 k €
49
2024
42 936 364
≈ 8,63 M €
314 226
≈ 63,2 k €
52
2023
41 891 474
≈ 8,47 M €
1 891 997
≈ 382 k €
53
2022
40 190 330
≈ 8,15 M €
1 533 704
≈ 311 k €
54
2021
34 311 030
≈ 6,97 M €
1 471 188
≈ 299 k €
57
2020
27 306 303
≈ 5,65 M €
1 794 239
≈ 371 k €
59
2019
23 732 625
≈ 5 M €
1 393 599
≈ 294 k €
57
2018
21 201 339
≈ 4,56 M €
370 297
≈ 79,6 k €
59
2017
22 284 094
≈ 4,88 M €
809 931
≈ 177 k €
64
2016
24 493 065
≈ 5,45 M €
1 125 773
≈ 251 k €
70
2015
26 447 246
≈ 5,95 M €
2 063 337
≈ 464 k €
64
2014
23 620 753
≈ 5,31 M €
1 455 690
≈ 328 k €
58
2013
19 164 960
≈ 4,34 M €
869 056
≈ 197 k €
54
2012
11 753 033
≈ 2,64 M €
258 577
≈ 58 k €
35

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

12,9%

Ratio de liquidité générale

4,01

Rotation des actifs

3,74

Chiffre d'affaires / salarié

758 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma WETRALOG ROMANIA SRL după CUI?

Cauți CUI 4275276. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WETRALOG ROMANIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WETRALOG ROMANIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WETRALOG ROMANIA SRL, CUI 4275276, nr. Reg. Com. J1992002501261, sediu Municipiul Târnăveni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WETRALOG ROMANIA SRL în 2025?

WETRALOG ROMANIA SRL (CUI 4275276) a avut o marjă de profit net de 2,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).