Retour à la recherche

HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.

Actif

CUI: 41598220 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°6483CAEN 8622 n°2672

Informations générales

NomHEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.
CUI41598220
N° d'immatriculationJ2019002862228
AdresseVASILE LUPU, 78A, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés72108621862286918699
Date d'immatriculation04/09/2019
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ISSA RAIDadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

730 k RON

vs 520 k RON

≈ 145 k €

Profit net (2025)

405 k RON

vs 329 k RON

≈ 80,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

405 k RON

vs 329 k RON

≈ 80,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
729 851
≈ 145 k €
404 935
≈ 80,4 k €
1
2024
520 379
≈ 105 k €
328 612
≈ 66,1 k €
1
2023
482 029
≈ 97,4 k €
276 877
≈ 56 k €
1
2022
414 107
≈ 84 k €
192 231
≈ 39 k €
1
2021
298 478
≈ 60,7 k €
138 977
≈ 28,2 k €
0
2020
290 684
≈ 60,1 k €
112 842
≈ 23,3 k €
0
2019
79 949
≈ 16,8 k €
56 525
≈ 11,9 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

55,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,45

Rotation des actifs

1,09

Chiffre d'affaires / salarié

730 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41598220. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L., CUI 41598220, nr. Reg. Com. J2019002862228, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. în 2025?

HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. (CUI 41598220) a avut o marjă de profit net de 55,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).