Retour à la recherche

ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în sat Fălcoiu, județul Olt. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 171.794 lei și un profit net de 26.442 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 41390377 · Santé financière

Classement en 2025 : Olt n°2246CAEN 1629 n°103

Informations générales

NomELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.
CUI41390377
N° d'immatriculationJ2019000860280
AdressePRINCIPALĂ, 89 C, Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation12/07/2019
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Caracal
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

647 k RON

vs 172 k RON

≈ 128 k €

Profit net (2025)

139 k RON

vs 26,4 k RON

≈ 27,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

139 k RON

vs 27,5 k RON

≈ 27,6 k €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
647 111
≈ 128 k €
138 865
≈ 27,6 k €
—
2024
171 794
≈ 34,5 k €
26 442
≈ 5,32 k €
2
2023
530
≈ 107 €
530
≈ 107 €
—
2022
—
—
—
2021
300
≈ 61 €
158
≈ 32,1 €
—
2020
210
≈ 43,4 €
210
≈ 43,4 €
—
2019Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,7

Rotation des actifs

2,45

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2026-02-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41390377. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L., CUI 41390377, nr. Reg. Com. J2019000860280, sediu Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. în 2025?

ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. (CUI 41390377) a avut o marjă de profit net de 21,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).