Retour à la recherche

RMA CORAL AUTO S.R.L.

Actif

RMA CORAL AUTO S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în satul Muntenii de Jos, județul Vaslui. Compania are ca activitate principală testările și analizele tehnice și a înregistrat o cifră de afaceri de 359.610 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 41297295 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°2445CAEN 7120 n°1183

Informations générales

NomRMA CORAL AUTO S.R.L.
CUI41297295
N° d'immatriculationJ2019000595375
AdresseMUNTENII DE JOS, Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui
Code CAEN principal7120
Codes CAEN autorisés461847824941712095319540
Date d'immatriculation21/06/2019
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
URSACHE MARIANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

360 k RON

vs 338 k RON

≈ 71,4 k €

Profit net (2025)

108 k RON

vs 173 k RON

≈ 21,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

109 k RON

vs 173 k RON

≈ 21,6 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
359 610
≈ 71,4 k €
108 414
≈ 21,5 k €
1
2024
338 353
≈ 68 k €
173 096
≈ 34,8 k €
1
2023
395 643
≈ 80 k €
181 449
≈ 36,7 k €
2
2022
292 965
≈ 59,4 k €
86 475
≈ 17,5 k €
2
2021
207 810
≈ 42,2 k €
70 011
≈ 14,2 k €
1
2020
200 834
≈ 41,5 k €
72 656
≈ 15 k €
1
2019
95 061
≈ 20 k €
27 108
≈ 5,71 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 26 juin 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

30,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

1,07

Rotation des actifs

1,8

Chiffre d'affaires / salarié

360 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-12-012026-01-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RMA CORAL AUTO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41297295. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RMA CORAL AUTO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RMA CORAL AUTO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RMA CORAL AUTO S.R.L., CUI 41297295, nr. Reg. Com. J2019000595375, sediu Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RMA CORAL AUTO S.R.L. în 2025?

RMA CORAL AUTO S.R.L. (CUI 41297295) a avut o marjă de profit net de 30,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).