Retour à la recherche

ONCOPAL S.R.L.

Actif

ONCOPAL S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 889.109 lei și un profit net de 638.804 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 41271791 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°2100CAEN 8622 n°2159

Informations générales

NomONCOPAL S.R.L.
CUI41271791
N° d'immatriculationJ2019001030202
AdresseFLORILOR, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés7210722086108621862286998710
Date d'immatriculation14/06/2019
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

889 k RON

vs 635 k RON

≈ 176 k €

Profit net (2025)

639 k RON

vs 446 k RON

≈ 127 k €

Capitaluri proprii (2025)

639 k RON

vs 446 k RON

≈ 127 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
889 109
≈ 176 k €
638 804
≈ 127 k €
2
2024
635 071
≈ 128 k €
445 682
≈ 89,6 k €
1
2023
150 936
≈ 30,5 k €
97 122
≈ 19,6 k €
—
2022
21 851
≈ 4,43 k €
4 840
≈ 981 €
—
2021
14 181
≈ 2,88 k €
3 735
≈ 759 €
—
2020
—
-1 872
≈ -387 €
—
2019
3 225
≈ 680 €
2
≈ 0,421 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

71,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

6,52

Rotation des actifs

1,24

Chiffre d'affaires / salarié

445 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONCOPAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41271791. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONCOPAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONCOPAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ONCOPAL S.R.L., CUI 41271791, nr. Reg. Com. J2019001030202, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONCOPAL S.R.L. în 2025?

ONCOPAL S.R.L. (CUI 41271791) a avut o marjă de profit net de 71,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).