Retour à la recherche

ANDREPAN TRANSPORT S.R.L.

Actif

ANDREPAN TRANSPORT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în Ocnele Mari, județul Vâlcea. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 283.641 lei și profitul net a fost de 124.084 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 41081592 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°4047CAEN 4941 n°20930

Informations générales

NomANDREPAN TRANSPORT S.R.L.
CUI41081592
N° d'immatriculationJ2019000658386
AdresseALEXANDRU IOAN CUZA, 75, Oraş Ocnele Mari, Vâlcea
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation08/05/2019
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MUTULIGĂ DUMITRUadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

284 k RON

vs 283 k RON

≈ 56,3 k €

Profit net (2025)

124 k RON

vs 127 k RON

≈ 24,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

195 k RON

vs 198 k RON

≈ 38,7 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
283 641
≈ 56,3 k €
124 084
≈ 24,6 k €
1
2024
283 265
≈ 56,9 k €
126 674
≈ 25,5 k €
1
2023
259 798
≈ 52,5 k €
86 238
≈ 17,4 k €
2
2022
256 854
≈ 52,1 k €
108 764
≈ 22,1 k €
3
2021
208 074
≈ 42,3 k €
101 632
≈ 20,7 k €
2
2020
198 683
≈ 41,1 k €
80 512
≈ 16,6 k €
2
2019
131 319
≈ 27,7 k €
47 154
≈ 9,94 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

43,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

63,7%

Ratio de liquidité générale

3,05

Rotation des actifs

1,08

Chiffre d'affaires / salarié

284 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2019-05-242024-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDREPAN TRANSPORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41081592. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDREPAN TRANSPORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDREPAN TRANSPORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANDREPAN TRANSPORT S.R.L., CUI 41081592, nr. Reg. Com. J2019000658386, sediu Oraş Ocnele Mari, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDREPAN TRANSPORT S.R.L. în 2025?

ANDREPAN TRANSPORT S.R.L. (CUI 41081592) a avut o marjă de profit net de 43,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).