Retour à la recherche

ANZI SOFT SRL

ActifAssujetti à la TVA

ANZI SOFT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.906.716 lei și un profit net de 844.588 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 40900 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°12523CAEN 5829 n°128

Informations générales

NomANZI SOFT SRL
CUI40900
N° d'immatriculationJ40/13859/1991
AdresseIntr. GR. ALEXANDRESCU, 10, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Code CAEN principal5829
Date d'immatriculation14/11/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,24 M RON

vs 7,91 M RON

≈ 841 k €

Profit net (2025)

1,29 M RON

vs 845 k RON

≈ 256 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,92 M RON

vs 1,73 M RON

≈ 381 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 238 827
≈ 841 k €
1 287 924
≈ 256 k €
8
2024
7 906 716
≈ 1,59 M €
844 588
≈ 170 k €
6
2023
1 748 131
≈ 353 k €
263 086
≈ 53,2 k €
7
2022
4 766 475
≈ 967 k €
839 059
≈ 170 k €
9
2021
1 988 512
≈ 404 k €
444 217
≈ 90,3 k €
9
2020
1 026 204
≈ 212 k €
33 485
≈ 6,92 k €
9
2019
2 991 403
≈ 630 k €
699 102
≈ 147 k €
10
2018
1 953 491
≈ 420 k €
246 222
≈ 52,9 k €
10
2017
4 262 471
≈ 933 k €
749 160
≈ 164 k €
10
2016
3 450 787
≈ 768 k €
314 160
≈ 70 k €
9
2015
1 568 218
≈ 353 k €
562 595
≈ 127 k €
9
2014
1 463 651
≈ 329 k €
142 817
≈ 32,1 k €
13
2013
1 344 389
≈ 304 k €
-602 142
≈ -136 k €
13
2012
2 950 964
≈ 662 k €
-331 127
≈ -74,3 k €
16

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

30,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

67%

Ratio de liquidité générale

2,38

Rotation des actifs

1,24

Chiffre d'affaires / salarié

530 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANZI SOFT SRL după CUI?

Cauți CUI 40900. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANZI SOFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANZI SOFT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANZI SOFT SRL, CUI 40900, nr. Reg. Com. J40/13859/1991, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANZI SOFT SRL în 2025?

ANZI SOFT SRL (CUI 40900) a avut o marjă de profit net de 30,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).