Retour à la recherche

CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L.

Radiată

CUI: 40317211 · Santé financière

Classement en 2024 : Timiș n°11835CAEN 6820 n°4589

Informations générales

NomCROMATIC DEVELOPMENT S.R.L.
CUI40317211
N° d'immatriculationJ2018004590351
AdresseEUGENIU DE SAVOYA, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation17/12/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
S****** E****administrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Radiată

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

391 k RON

vs 608 k RON

≈ 78,7 k €

Profit net (2024)

283 k RON

vs 495 k RON

≈ 57 k €

Capitaluri proprii (2024)

284 k RON

vs 495 k RON

≈ 57 k €

Angajați (2024)

1

2024

391 k RON

-36%față de 2023Profit net283 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -253 RON
2019576 k RONProfit net: 539 k RON
2020340 k RONProfit net: 293 k RON
2021432 k RONProfit net: 375 k RON
2022635 k RONProfit net: 589 k RON
2023608 k RONProfit net: 495 k RON
2024391 k RONProfit net: 283 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
391 271
≈ 78,7 k €
283 368
≈ 57 k €
1
2023
608 484
≈ 123 k €
494 644
≈ 100 k €
1
2022
635 251
≈ 129 k €
589 310
≈ 119 k €
0
2021
431 557
≈ 87,7 k €
374 830
≈ 76,2 k €
—
2020
340 191
≈ 70,3 k €
292 552
≈ 60,5 k €
—
2019
576 181
≈ 121 k €
539 481
≈ 114 k €
—
2018
—
-253
≈ -54,4 €
—
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

72,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,7

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

391 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2019-10-012025-03-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40317211. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L., CUI 40317211, nr. Reg. Com. J2018004590351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L. în 2024?

CROMATIC DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 40317211) a avut o marjă de profit net de 72,4% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).