Retour à la recherche

PAV WOOD STAR S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

PAV WOOD STAR S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Dragoslavele, județul Argeș. Activitatea principală este taierea și rindeluirea lemnului conform codului CAEN 1610.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 40292303 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°4627CAEN 1610 n°630

Informations générales

NomPAV WOOD STAR S.R.L.
CUI40292303
N° d'immatriculationJ2018002671034
Adresse477, Sat Dragoslavele, Comuna Dragoslavele, Argeş
Code CAEN principal1611
Date d'immatriculation12/12/2018
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

990 k RON

vs 477 k RON

≈ 197 k €

Profit net (2025)

374 k RON

vs 257 k RON

≈ 74,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

433 k RON

vs 259 k RON

≈ 86 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
990 265
≈ 197 k €
374 206
≈ 74,3 k €
3
2024
477 309
≈ 95,9 k €
256 750
≈ 51,6 k €
1
2023
330 000
≈ 66,7 k €
215 894
≈ 43,6 k €
1
2022
294 692
≈ 59,8 k €
230 527
≈ 46,7 k €
1
2021
152 130
≈ 30,9 k €
86 261
≈ 17,5 k €
1
2020Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2019Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2018Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 15 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

37,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

86,3%

Ratio de liquidité générale

2,6

Rotation des actifs

1,53

Chiffre d'affaires / salarié

330 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAV WOOD STAR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40292303. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAV WOOD STAR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAV WOOD STAR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PAV WOOD STAR S.R.L., CUI 40292303, nr. Reg. Com. J2018002671034, sediu Sat Dragoslavele, Comuna Dragoslavele, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAV WOOD STAR S.R.L. în 2025?

PAV WOOD STAR S.R.L. (CUI 40292303) a avut o marjă de profit net de 37,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).