Retour à la recherche

GRAPHMARK MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

GRAPHMARK MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 5. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 6420.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 402164 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°76916CAEN 6420 n°73

Informations générales

NomGRAPHMARK MANAGEMENT SRL
CUI402164
N° d'immatriculationJ40/6054/1991
AdresseCalea RAHOVEI, 260, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Code CAEN principal1721
Date d'immatriculation08/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

209 k RON

vs 189 k RON

≈ 41,6 k €

Profit net (2025)

140 k RON

vs 65,6 k RON

≈ 27,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

965 k RON

vs 825 k RON

≈ 192 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
209 471
≈ 41,6 k €
140 024
≈ 27,8 k €
1
2024
189 291
≈ 38,1 k €
65 594
≈ 13,2 k €
2
2023
180 937
≈ 36,6 k €
48 651
≈ 9,84 k €
3
2022
163 231
≈ 33,1 k €
64 124
≈ 13 k €
2
2021
162 890
≈ 33,1 k €
109 763
≈ 22,3 k €
2
2020
155 114
≈ 32,1 k €
85 892
≈ 17,8 k €
2
2019
135 958
≈ 28,7 k €
25 712
≈ 5,42 k €
3
2018
154 718
≈ 33,2 k €
71 710
≈ 15,4 k €
3
2017
143 340
≈ 31,4 k €
113 309
≈ 24,8 k €
1
2016
94 603
≈ 21,1 k €
68 873
≈ 15,3 k €
1
2015
145 155
≈ 32,7 k €
123 927
≈ 27,9 k €
1
2014
129 090
≈ 29 k €
42 429
≈ 9,55 k €
—
2013
90 289
≈ 20,4 k €
66 722
≈ 15,1 k €
—
2012
87 316
≈ 19,6 k €
57 942
≈ 13 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

66,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,5%

Ratio de liquidité générale

21,3

Rotation des actifs

0,21

Chiffre d'affaires / salarié

209 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRAPHMARK MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 402164. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRAPHMARK MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRAPHMARK MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GRAPHMARK MANAGEMENT SRL, CUI 402164, nr. Reg. Com. J40/6054/1991, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRAPHMARK MANAGEMENT SRL în 2025?

GRAPHMARK MANAGEMENT SRL (CUI 402164) a avut o marjă de profit net de 66,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).