CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L.
CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 761.800 lei și un profit net de 150.252 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 40157196 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°7823CAEN 8690 n°452
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
762 k RON
≈ 151 k €
Profit net (2025)
150 k RON
≈ 29,8 k €
Capitaluri proprii (2025)
324 k RON
≈ 64,3 k €
Angajați (2025)
2025
762 k RON
| 2018 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -2,16 k RON |
|---|---|---|
| 2019 | 1,23 k RON | Profit net: -21,7 k RON |
| 2020 | 105 k RON | Profit net: 1,22 k RON |
| 2021 | 307 k RON | Profit net: 90,1 k RON |
| 2022 | 346 k RON | Profit net: 49,3 k RON |
| 2023 | 469 k RON | Profit net: 71,9 k RON |
| 2024 | 627 k RON | Profit net: 54,4 k RON |
| 2025 | 762 k RON | Profit net: 150 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 761 800 ≈ 151 k € | 150 252 ≈ 29,8 k € | 5 |
| 2024 | 627 210 ≈ 126 k € | 54 435 ≈ 10,9 k € | 5 |
| 2023 | 469 009 ≈ 94,8 k € | 71 898 ≈ 14,5 k € | 4 |
| 2022 | 346 326 ≈ 70,2 k € | 49 265 ≈ 9,99 k € | 3 |
| 2021 | 306 940 ≈ 62,4 k € | 90 144 ≈ 18,3 k € | 3 |
| 2020 | 104 705 ≈ 21,6 k € | 1 221 ≈ 252 € | 2 |
| 2019 | 1 225 ≈ 258 € | -21 661 ≈ -4,56 k € | — |
| 2018 | — | -2 164 ≈ -465 € | 0 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
19,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
46,4%
Ratio de liquidité générale
4,71
Rotation des actifs
2,04
Chiffre d'affaires / salarié
152 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- P.I.A. ANDRIONI S.R.L.
Administrateur commun : POP ANDREEA MIHAELA
- MICROCIMENT S.R.L.
Administrateur commun : POP IOAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2022-10-01 | 2025-01-15 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.f) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 40157196. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L., CUI 40157196, nr. Reg. Com. J2018003998352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L. în 2025?
CENTRUL DE RECUPERARE ȘI REABILITARE NEUROLOGICĂ ELISAR S.R.L. (CUI 40157196) a avut o marjă de profit net de 19,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).