Retour à la recherche

UPLIFTING FLOW S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

UPLIFTING FLOW S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 6210, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 530.952 lei cu un profit net de 431.810 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 39833537 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°13198CAEN 6210 n°3142

Informations générales

NomUPLIFTING FLOW S.R.L.
CUI39833537
N° d'immatriculationJ2018003964120
AdresseGheorghieni, 442, Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj
Code CAEN principal8559
Codes CAEN autorisés479162106220702085528559
Date d'immatriculation05/09/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SIPOS ÁRON-TAMÁSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

459 k RON

vs 531 k RON

≈ 91,1 k €

Profit net (2025)

377 k RON

vs 432 k RON

≈ 74,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

377 k RON

vs 432 k RON

≈ 74,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
458 914
≈ 91,1 k €
377 128
≈ 74,9 k €
1
2024
530 952
≈ 107 k €
431 810
≈ 86,8 k €
1
2023
555 515
≈ 112 k €
495 065
≈ 100 k €
1
2022
510 775
≈ 104 k €
462 285
≈ 93,7 k €
1
2021
435 515
≈ 88,5 k €
365 070
≈ 74,2 k €
1
2020
214 995
≈ 44,4 k €
174 738
≈ 36,1 k €
1
2019
220 573
≈ 46,5 k €
180 475
≈ 38 k €
1
2018
54 055
≈ 11,6 k €
44 598
≈ 9,58 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

82,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

25,51

Rotation des actifs

1,17

Chiffre d'affaires / salarié

459 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UPLIFTING FLOW S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39833537. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UPLIFTING FLOW S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UPLIFTING FLOW S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea UPLIFTING FLOW S.R.L., CUI 39833537, nr. Reg. Com. J2018003964120, sediu Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UPLIFTING FLOW S.R.L. în 2025?

UPLIFTING FLOW S.R.L. (CUI 39833537) a avut o marjă de profit net de 82,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).