Retour à la recherche

SERI EXIM SRL

ActifAssujetti à la TVA

SERI EXIM SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Medgidia, Constanța. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul articolelor medicale și ortopedice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3962018 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°9769CAEN 4774 n°611

Informations générales

NomSERI EXIM SRL
CUI3962018
N° d'immatriculationJ1993002510138
AdresseStr. DECEBAL, 45, Municipiul Medgidia, Constanţa
Code CAEN principal8699
Codes CAEN autorisés2670325047748699
Date d'immatriculation27/04/1993
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ȘERBAN MIHAELAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

405 k RON

vs 437 k RON

≈ 80,3 k €

Profit net (2025)

111 k RON

vs 181 k RON

≈ 22 k €

Capitaluri proprii (2025)

113 k RON

vs 183 k RON

≈ 22,4 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
404 514
≈ 80,3 k €
111 040
≈ 22 k €
3
2024
436 751
≈ 87,8 k €
181 192
≈ 36,4 k €
3
2023
359 268
≈ 72,6 k €
16 842
≈ 3,4 k €
3
2022
305 625
≈ 62 k €
72 609
≈ 14,7 k €
3
2021
280 281
≈ 57 k €
72 308
≈ 14,7 k €
3
2020
256 493
≈ 53 k €
82 416
≈ 17 k €
3
2019
256 743
≈ 54,1 k €
53 268
≈ 11,2 k €
3
2018
195 628
≈ 42 k €
19 675
≈ 4,23 k €
3
2017
152 303
≈ 33,3 k €
-1 942
≈ -425 €
3
2016
128 956
≈ 28,7 k €
7 146
≈ 1,59 k €
3
2015
172 198
≈ 38,7 k €
52 705
≈ 11,9 k €
3
2014
128 782
≈ 29 k €
13 428
≈ 3,02 k €
3
2013
90 196
≈ 20,4 k €
22 202
≈ 5,02 k €
3
2012
66 369
≈ 14,9 k €
10 556
≈ 2,37 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,4%

Ratio de liquidité générale

4,96

Rotation des actifs

2,88

Chiffre d'affaires / salarié

135 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERI EXIM SRL după CUI?

Cauți CUI 3962018. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERI EXIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERI EXIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERI EXIM SRL, CUI 3962018, nr. Reg. Com. J1993002510138, sediu Municipiul Medgidia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERI EXIM SRL în 2025?

SERI EXIM SRL (CUI 3962018) a avut o marjă de profit net de 27,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).