Retour à la recherche

MARABI PRODUCTION S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

MARABI PRODUCTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Brașov. Activitatea principală este codul CAEN 7022 pentru consultanță pentru afaceri și management.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 39600086 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°9417CAEN 7022 n°2488

Informations générales

NomMARABI PRODUCTION S.R.L.
CUI39600086
N° d'immatriculationJ2018001598086
AdresseGraurului, 6, Municipiul Braşov, Braşov
Code CAEN principal7020
Date d'immatriculation10/07/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CREŢA MARIUS NELUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

386 k RON

vs 326 k RON

≈ 76,7 k €

Profit net (2025)

240 k RON

vs 202 k RON

≈ 47,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

244 k RON

vs 205 k RON

≈ 48,5 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
386 302
≈ 76,7 k €
240 217
≈ 47,7 k €
0
2024
326 397
≈ 65,6 k €
202 171
≈ 40,6 k €
0
2023
275 967
≈ 55,8 k €
191 668
≈ 38,7 k €
0
2022
237 733
≈ 48,2 k €
222 613
≈ 45,1 k €
0
2021
115 181
≈ 23,4 k €
96 380
≈ 19,6 k €
0
2020
115 489
≈ 23,9 k €
99 950
≈ 20,7 k €
0
2019
109 569
≈ 23,1 k €
76 656
≈ 16,2 k €
0
2018
44 222
≈ 9,5 k €
40 269
≈ 8,65 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

62,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,3%

Ratio de liquidité générale

2,09

Rotation des actifs

1,07

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARABI PRODUCTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39600086. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARABI PRODUCTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARABI PRODUCTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARABI PRODUCTION S.R.L., CUI 39600086, nr. Reg. Com. J2018001598086, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARABI PRODUCTION S.R.L. în 2025?

MARABI PRODUCTION S.R.L. (CUI 39600086) a avut o marjă de profit net de 62,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).