Retour à la recherche

IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în satul Tulca, județul Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.504.979 lei și un profit net de 749.513 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 39521969 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°4251CAEN 6210 n°1073

Informations générales

NomIOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI39521969
N° d'immatriculationJ2018001520058
AdresseTULCA, 129, Sat Tulca, Comuna Tulca, Bihor
Code CAEN principal6210
Codes CAEN autorisés620162026203620963116312
Date d'immatriculation21/06/2018
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
IOVAN ANDREI-FILIPadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,41 M RON

vs 1,5 M RON

≈ 279 k €

Profit net (2025)

498 k RON

vs 750 k RON

≈ 98,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

499 k RON

vs 750 k RON

≈ 99 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 407 891
≈ 279 k €
498 340
≈ 98,9 k €
1
2024
1 504 979
≈ 303 k €
749 513
≈ 151 k €
1
2023
1 548 652
≈ 313 k €
778 072
≈ 157 k €
1
2022
1 294 166
≈ 262 k €
347 403
≈ 70,4 k €
1
2021
1 010 678
≈ 205 k €
265 116
≈ 53,9 k €
0
2020
912 052
≈ 189 k €
277 758
≈ 57,4 k €
0
2019
922 682
≈ 194 k €
232 884
≈ 49,1 k €
0
2018
544 236
≈ 117 k €
205 521
≈ 44,2 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

35,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

0,91

Rotation des actifs

1,43

Chiffre d'affaires / salarié

1,41 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39521969. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L., CUI 39521969, nr. Reg. Com. J2018001520058, sediu Sat Tulca, Comuna Tulca, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

IOVAN IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39521969) a avut o marjă de profit net de 35,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).