Retour à la recherche

ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Roata de Jos, județul Giurgiu. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.364.374 lei și un profit net de 564.962 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 39510404 · Santé financière

Classement en 2025 : Giurgiu n°1643CAEN 4120 n°7131

Informations générales

NomANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L.
CUI39510404
N° d'immatriculationJ52/434/2018
AdresseCRINILOR, 5, Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
Code CAEN principal4120
Date d'immatriculation19/06/2018
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VIŞAN MIHAIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

754 k RON

vs 2,36 M RON

≈ 150 k €

Profit net (2025)

230 k RON

vs 565 k RON

≈ 45,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

230 k RON

vs 565 k RON

≈ 45,7 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
753 523
≈ 150 k €
230 009
≈ 45,7 k €
1
2024
2 364 374
≈ 475 k €
564 962
≈ 114 k €
5
2023
2 389 928
≈ 483 k €
1 255 389
≈ 254 k €
6
2022
4 830 661
≈ 980 k €
2 821 079
≈ 572 k €
8
2021
4 815 125
≈ 979 k €
3 202 657
≈ 651 k €
8
2020
2 209 255
≈ 457 k €
1 528 988
≈ 316 k €
5
2019
992 857
≈ 209 k €
800 269
≈ 169 k €
3
2018
171 769
≈ 36,9 k €
133 516
≈ 28,7 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

30,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,25

Rotation des actifs

1,63

Chiffre d'affaires / salarié

754 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2019-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39510404. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L., CUI 39510404, nr. Reg. Com. J52/434/2018, sediu Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39510404) a avut o marjă de profit net de 30,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).